Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal D&D Dilsizoğlu Hukuk Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

D&D Dilsizoğlu Hukuk Bürosu internet sitesinin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin indirilmesi ve e-mail yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir.


Ziyaret ve Kullanım Kuralları


1. Bu internet sitesindeki bilgiler Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kuralları’na sıkı sıkıya bağlı ve özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.

2. Bu internet sitesindeki tüm dosya ve bilgiler D&D Dilsizoğlu Hukuk Bürosu’na aittir. Bu internet sitesinde bulunan yazılı materyal ve bilgi ve Büro logosuna ilişkin fikri haklar Büro’ya ait olup, D&D Dilsizoğlu Hukuk Bürosu ortaklarından yazılı onay olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.

3. Bu internet sitesine link yaratmak, büronun açık izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

4. Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza fax veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun varolan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. D&D Dilsizoğlu Hukuk Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.


Copyright D&D Dilsizoğlu Hukuk 2011

Hukuki Uyarılar

HakkımızdaHakkmzda.html
AlanımızAlanmz.html
EkibimizEkibimiz.html
Bize UlaşınBize_Ulasn.html
E-posta göndermailto:info@dilsizoglu.av.tr?subject=
EnglishDisclaimer.html